Шевченківський тиждень

7 бер. 2018
Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Щороку на початку березня  в  Шилівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.

Розпочався тиждень виставкою «Уклін тобі, Тарасе!», яку організувала і підготувала бібліотекар Динник О.М.

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Саме тому учні 11 класу самовіддано читали поезії Тараса Шевченка на виховному заході «Пишаємося славою твоєю, Тарасе!»

Учителями школи була проведена година спілкування «Шевченко відомий і невідомий», на якій звучали рядки поезій, цікаві факти із життя видатного поета.

Таким чином, творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».