Голодомор 1932-1933 р.р.

15 бер. 2018
Голодомор в Україні - найбільша історична катастрофа України XX століття.

Голодомор в Україні 1932-1933 р.-це жахлива подія в історії держави.Це горе не окремих сімей,а всього суспільства..Історики ще й досі сперечаються щодо кількості жертв,називають дані від 3 до 10 млн.людей. Всеосяжність цієї національної катастрофи можна збагнути лише глибиною внутрішнього потрясіння кожного,хто вважає себе цивілізованою людиною. За антиукраїнською спрямованістю та масштабністю застосування, голод1932-33 року виявився найжахливішою зброєю масового знищення селянства.

Виховна година,яка була присвячена цій страшній події відбулася в нашій школ і ( 8 кл.,кл.кер.Смакограй Т.В.). Учні розповідали про    те ,як у їхніх родинах бережуть пам`ять про тих людей,що загинули під час голодного терору ,ділилися спогадами бабусь та дідусів про ті тяжкі часи.

" Можна знищити людину,але не память про неї"- саме такими рядками і завершився цей захід.