Заходи до Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів

18 черв. 2018
Хай палає свіча… Хай палає Поєднає нас вона в цей час. Хай сьогодні спогади лунають. Пам’ять чиста, світла і велична, Пісня й слово хай єднає нас.

Голодне лихоліття 32 - 33-го – не просто історична минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, адже безпам’ятність породжує бездуховність, котра, наче ракова пухлина, роз’їдає тіло й душу нації – перекреслює її історію, паплюжить традиції й руйнує соціокультурну самобутність народу.

У нашій школі було проведенно ряд заходів:

1.Круглий стіл ««Всім безневинно полеглим»;

2.Засідання гуртка «Минуле». Перегляд документальні відео та фотоматеріали;

3.Вивчення відповідних тем курсу «Історія України», де звертається увага на регіональні особливості проблеми голодоморів в Україні (протягом року).

Звертаючись до учнів школи, директор Шевкун Алла Іванівна закликала всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам’яті.