День людей похилого віку

1 жовт. 2018
Традиційно другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Традиційно другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Це  не лише привід до роздумів  щодо сенсу життя людства, його культури, його взаємозвязку з минулим поколінням. Це можливість нагадати всім про людський обов»язок бути милосердним до людей  похилого віку .У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері.

Тому педагоги та учні Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів не були осторонь цієї дати. У школі заплановано і проведено виховні години «Шануймо старість» ( 7-11 кл.), години спілкування «Чого навчають нас бабусі й дідусі» (1-6кл.), Літературна година Твори про людей і повагу до старшого віку» , музичне вітання «Серце обігріте добром», проведені зустрічі з людьми похилого віку за місцем їх проживання та надання допомоги по господарству.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання людям старшого віку за їх внесок у розвиток людства. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.