Про проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлею людьми

16 жовт. 2018
Про проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлею людьми

Боротьба з торгівлею людьми визнана одним із пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

У 2016 році Міністерство соціальної політики України анонсувало початок підготовки Стратегії інформаційної політики в сфері протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми,  забезпечення жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей. Одним із завдань цієї Стратегії є формування розуміння того, що людська гідність є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь – яких форм експлуатації людини.

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст.  пройшла  широкомасштабна інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми. Серед них інформаційні години «Особиста гідність. Безпека життя.», «Ризик потрапляння в ситуації торгівлі людьми», круглий стіл для учнів 7-11 класу «Безпечна міграція та ризик потрапляння в ситуації торгівлі людьми»,перегляд

відеоролику з протидії торгівлі людьми, які мають статус соціальної реклами: відеоролик із протидії дитячому жебракуванню «Зупинимо дитяче жебракуванню разом!», відеоролик із проблемами торгівлі людьми всередині країни «Зупинимо торгівлю людьми разом!».