"Година коду" в Шилівській ЗОШ

5 груд. 2018
Учні Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до Всесвітнього тижня інформатики у рамках проекту «Година Коду» (Hour of Code).

«Година коду» - це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою, доступною для будь-якого віку, для всіх учнів, незалежно від попередніх знань.

«Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання та розширити світогляд. При цьому усе це абсолютно безкоштовно.

Школярі  мали можливість спробувати себе у ролі справжніх  програмістів,  створювати власні ігри,керувати мультяшними героями та ще й отримати за це справжній сертифікат.

Cьогоднішні учні – це завтрашні лідери країни. Для їх розвитку потрібні навички, які в більшості шкіл сьогодні не дають, – це розвиток так званих цифрових навичок, вміння створювати найпростіші комп’ютерні програми. Саме тому так важливо підтримувати подібні ініціативи та розвивати IT-освіта в Україні на всіх рівнях, починаючи зі школи.