Фабрика Святого Миколая у Шилівській ЗОШ

12 груд. 2018
Напередодні Дня Св. Миколая у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочала свою роботу «Фабрика Святого Миколая», мета якої допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая дітям, що проживають на лінії розмежування, зокрема у Мар'їнському районі.

В ході роботи « Фабрики Святого Миколая» учні та увесь колектив школи долучилися до благодійної акції , присвяченої  Дню Святого Миколая.

Маленькі вихованці школи виготовили сувеніри – подарунки, написали  листи Святому Миколаю та діткам, які виховуються  у родинах, що проживають на лінії розмежування. Старші учні, працівники школи, батьки, голова правління ПАТ ім. Шевченка В.М.Батицький  долучилися до цієї акції. Придбали солодощі, канцелярські речі, розмальовки, дитячі книги,одяг, засоби гігієни. Посилка-вітання у святковій упаковці вже відіслана дітям Мар’їнського району.

19 грудня дитячий колектив організовує виставку виробів та театральне дійство – привітання для усіх учнів школи. Адже День Святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії.
       На нього чекають мільйони дітей в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. І ми, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітей, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.