Готуємось до ЗНО

МОН України оприлюднило наказ  «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році»  від 16 вересня 2015 року № 940.

Відповідно до наказу, державну підсумкову атестацію у загальноосвітніх навчальних закладах проводитимуть:

·         для учнів 4-го класу — з 10 по 20 травня;

·         для учнів 9-го класу — з 1 по 10 червня;

·         для учнів 11-го класу — з 16 по 30 травня.

Випускники початкової школи складуть іспити з української мови, літературного читання та математики.

Дев’ятикласники пройдуть державну підсумкову атестацію з української мови, математики та ще з одного предмета на вибір педагогічної ради навчального закладу.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня складатимуть іспити у формі ЗНО з української та іноземної мов, а також з математики або історії на власний вибір.