День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

20 лют. 2018
20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні.

В цей день у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено педагогом-організатором загальношкільну виховну годину «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»,  яка розпочалася виконанням Державного Гімну України. Під час заходу учні читали вірші,присутні переглядали відеосюжети, які були присвячені «Героям Небесної Сотні ». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. Для учнів початкової школи класні керівники провели перегляд презентації «Лицарі Небесної Сотні». Бібліотекар підготувала інформаційно-тематичну виставку «Пам’яті Героїв Небесної Сотні»

Відбулося засідання круглого столу «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас» (Лукашова В.Я.). Подвиг героїв діти відтворили у малюнках, які склали виставку «Відважні наші Герої».

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…