День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 груд. 2018
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу , вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведені тематичні заходи:
— уроки пам’яті «Двадцять шоста палає весна»;
— години спілкування з історії аварії на Чорнобильській АЕС;

— конкурс стіннівок «Мій біль – Чорнобиль»;
— виставка в шкільній бібліотеці видань творів, експозицій з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії «Наші земляки – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС»;
— демонстрація  художнього фільму  : «Чорні крила біди»;
— зустріч із земляком, ліквідатором  наслідків Чорнобильської катастрофи Воробйовим  М.О.

Учні і педагоги школи відвідали учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Воробйова М. О. В теплій родинній розмові Микола Олексійович поділився з учнями спогадами про участь про події Чорнобильської катастрофи.

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші. І невідомо, чи багато хто з вас, хто читає ці строки, зміг би сьогодні мати таке щастя - бути живим і насолоджуватися життям.

На жаль, багато хто з ліквідаторів вже давно покинули це земне життя. Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха.

Ця катастрофа ще дуже довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях. Нехай мирний атом служить на благо людства.