День народження Т.Г.Шевченка - українського Кобзаря

9 бер. 2024
Увесь світ відзначає 210 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка. Для багатьох поколінь українців він є символом свободи та незалежності

9 березня весь світ відзначає 210 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка. Для багатьох поколінь українців він є символом свободи та незалежності, а його творчість зараз, у часи нападу країни-агресора РФ на Україну, стає як ніколи актуальною.

У ХІХ сторіччі поезія Тараса Шевченка була потужним чинником формування українців як нації, поштовхом до самоусвідомлення. Його пророчі слова і сьогодні дають сили нашим захисникам та захисницям. З метою вшанування творчості Кобзаря учні та вихованці Шилівської філії взяли участь у онлайн марафоні «Шевченко в моєму серці».