Пришкільний табір

11 черв. 2015
Робота пришкільного табору

Літо. Зелене затишне подвір,я школи. Тиша і спокій... Але що це? О восьмій ранку знову чути дитячі радісні голоси, веселий сміх, запальну музику. Невже навчання продовжується? Це зібралися "жителі" шкільного табору відпочинку "Романтика" Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Працює табір з 2 червня. Діти із задаволенням його відвідують, задоволені і батьки. Їхні діти не тільки доглянуті, а й отримують заряд бадьорості, енергії.
Стартини, концерти, конкурси, інтелектуальні ігри та ігрові супер-випробування для сміливців, гумористичні розіграші - все здорово! Скрізь панує атмосфера дитинства і свята. Сьогоднішній день також особливий, хоча і розпочався звичайно: ранкова гімнастика на подвір,ї, смачний сніданок... Та потім... І вихователі і діти перетворились на жителів Середньовіччя і всі кинулись на пошуки скарбів тамплієрів, у цьому їм допомогла старовинна карта, частини якої під великим секретом було передано шукачам скарбів черговим вихователем Смакограй Т. В. Завдання, дуелі перепони - все подолано, і скарби (чарівні цукерки) знайдено та поділено по-лицарськи! Слідуючий конкурс, на який запросила вихователь Лукашова В. Я., присвячено юним дамам, а лицарі виконують на їхню честь пісні, пишуть вірші. І ось прекрасну даму дня обрано! А королева дня, а саме директор табору Блашнікова Д. С., запросить всіх на званий обід.

Цей день закінчиться, а пам,ять про час, проведений у таборі, залишиться назавжди!