Всесвітній день води

22 бер. 2023
Учні та вихованці Шилівської філії відзначали Всесвітній день води, мета якого привернути увагу до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.

22 березня учні та вихованці Шилівської філії відзначали  Всесвітній день води, мета якого привернути увагу до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.

З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності учнів  щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, приверненням уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами, для учнів  та вихованців  Шилівської філії пройшла інформаційна година «Цінність води для кожного з нас». Учні працювали в групах, кожна група досліджувала своє завдання та презентувала результати класу. Досліджували поширеність, властивості води та розробляли рекомендації як зберегти воду на планеті Земля, а також   переглянули відео "Кожна краплина має значення", виконали вправу «Струмок бажань» і створили свої "живі" краплинки, погралися із своїм другом Капітошкою. Діти  обговорювали роль прісної води у житті кожного та необхідність відтворення водних ресурсів, що є передумовою  створення безпечних умов життєдіяльності населення та суспільних відносин, які пов’язані з використанням води.