III Всеукраїнський фестиваль - конкурс "ЯСКРАВА ВЕСНА"

31 бер. 2023
Вітаємо лауреата 1 премії в III Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "ЯСКРАВА ВЕСНА" Мамонову Марину вихованку Шилівської філії.

Вітаємо лауреата 1 премії  в III Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "ЯСКРАВА ВЕСНА"  Мамонову Марину вихованку Шилівської філії. Бажаємо творчих успіхів,  натхнення і радісних емоцій.

Подяка керівнику Шилівської філії Добропільського ОЗО " Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти"  Подопригорі Антоніні Іванівні за високі професійні досягнення, сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток дитячої творчості. Завдяки Вам діти змогли розкритись, повірити в себе, пізнати глибини мистецтва. Бажаємо Вам здоров'я, добра, успіхів та натхення!