Міжнародний день дитячої книги

2 квіт. 2023
Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги.
Для вихованців Шилівської філії вихователь підготувала заняття "Правила поводження з книгою", метою якого є формування та систематизування уявлень дітей про книгу, її значення в житті людини, закріплення правил дбайливого поводження з книгою, виховання любові до книжок, бажання працювати з книгою.

Посилання на відео: https://www.facebook.com/100025501058489/videos/pcb.1300036767523013/239060138518005