Онлайн батьківські збори "Техніка безпеки під час воєнного стану"

31 бер. 2023
31 березня в Шилівській філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти» пройшли онлайн батьківські збори на тему «Безпека життєдіяльності під час воєнного стану»

Завідуюча філією Подопригора Антоніна Іванівна розповіла батькам як важливо пояснювати дітям у доступній формі, що таке війна і як себе слід убезпечити.
Переглянули відеопрезентацію про правила поведінки під час воєнного стану, повітряної тривоги, комендантської години, поведінка з вибухонебезпечними речовинами і предметами.