Всесвітній день з мінної просвіти

4 квіт. 2023
4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройшов радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами

Сьогодні,4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, учні Шилівської філії долучилися до  радіо диктанту для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучав голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності об'єдналися, щоб провести диктант «Спільно до безпеки». Диктант звучав на хвилях «Українського радіо». Текст читав Михайло Карпань, актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

О 14:40 в ефірі «Українського радіо» відбулася розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки. О 15:00 розпочалося  написання диктанту.