Всесвітній день мультфільмів

6 квіт. 2023
Чи бувають малюки, які не люблять мультиків? Веселі, кумедні та симпатичні персонажі так захоплюють! Тим паче, що в багатьох із них є свої таємниці. Адже мультик — це жива казка. І не важливо, яке дійство розгортається на екрані, стежити за яскравими персонажами так цікаво! Для дитячої свідомості мультфільм — не вигадка, а оживча реальність, і всі герої дійсно існують.

Шилівська філія Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти»

6 квітня - Всесвітній день мультфільмів

Сьогодні вихователь Тютюнник Г.С. підготувала розвиваючий мультик «Хто сховався за кущем?», який можна подивитися діткам разом з батьками.

Мультфільми — це засіб виховання дитини. Без сумніву, події, що відбуваються у мультфільмі, розвивають уяву і мислення дитини, формують його світогляд. Персонажі улюблених мультфільмів — друзі дитини. Вони вчать її взаємодіяти з навколишнім світом, формують уявлення про добро і зло, вчать справлятися з труднощами.

Посилання на відео:https://www.facebook.com/100025501058489/videos/924742875314212