Всесвітній день здоров'я

7 квіт. 2023
З вихованцями Шилівської філії вихователь Тютюнник Г.С. провела онлайн - бесіду на тему «Як зберегти здоров‘я?»

7 квітня - Всесвітній день здоров‘я
Бути здоровим - значить бути веселим, життєрадісним, з надією зустрічати новий день, відчувати себе по - справжньому щасливим. Адже, здоров'я - це найбільша людська цінність.
За визначенням ВОО3 «Здоров'я - це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб».

А для учнів 1-4 класів пройшла бесіда  «Здоров’я – запорука довголіття», під час якої всі зрозуміли, що здоров"я треба не тільки берегти , а й підтримувати гарним настроєм, корисною їжею та веселою руханкою.

Посилання на відео: https://www.facebook.com/100025501058489/videos/235538545649855