Благовіщеня

7 квіт. 2023

Для учнів початкової ланки Шилівської філії пройшов виховний захід «Традиції українців», метою якого є розширення і поглиблення знань про найдавніше церковне свято нашого народу щодо святкування Благовіщеня, виховання любові до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.

На Благовіщення наші предки ходили до церкви освячувати насіння і саджанці, які після свята висаджували в землю. Урожай, отриманий з них, вважався благословенним. Відразу ж після Благовіщення можна було проводити весняно-польові роботи, адже сам Господь «відкриває» землю для сівби.

На Благовіщення є одна дуже гарна традиція – випускати голубів. Її коріння сягає глибоко в давнину, ще в дохристиянські часи. Раніше ця дія була пов'язана з культом сонця і поверненням птахів. А для нас нехай ця традиція буде ще  символом миру для нашої України.