«Великдень в Україні»

14 квіт. 2023
З метою відродження та збереження українських традицій щодо виготовлення писанок, залучення дітей та молоді до культурних традицій нашого народу, вивчення сакральної та праісторичної символіки, збереження глибокої духовності свята Великодня; залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи з підвищення власного творчого рівня; з метою популяризації серед підростаючого покоління писанкарства як традиційного виду народної творчості у Шилівській філії пройшла виховна година «Великдень в Україні»

Весна дарує нам усім багато чудових світлих свят, і особливим серед них є Великдень. Він дає найтепліші емоції. Одним із символів цього свята - великодні писанки. Це стародавній символ початку життя, що пройшов крізь століття.

З метою відродження та збереження українських традицій щодо виготовлення писанок, залучення дітей та молоді до культурних традицій нашого народу, вивчення сакральної та праісторичної символіки, збереження глибокої духовності свята Великодня; залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи з підвищення власного творчого рівня; з метою популяризації серед підростаючого покоління писанкарства  як традиційного виду народної творчості у Шилівській філії пройшла виховна година «Великдень в Україні» , під час якої учні познайомилися  з історією свята Великдень, про пасхальні традиції в різних країнах, взяли участь у вікторині «А що ти знаєш про Великдень?», а потім кожен поринув у творчість писанкарства. Своїми результатами учні ділилися онлайн із побажаннями світлого Великодня. Щоб подарувати радість людям-потрібно небагато: зробити щось своїми руками,щось неповторне й оригінальне.