22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі

21 квіт. 2023

Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над  проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Для учнів Шилівської філії пройшла виховна година «Всесвітній день Землі. Збережімо Землю», метою якої було формувати знання учнів про Всесвітній день Землі, розвивати емоційність, небайдужість, інтерес до збереження багатств природи; виховувати екологічну культуру, бережливе ставлення до природи, та бажання примножувати її багатства, розвинути у дітей творчі здібності, збагатити їхні знання про екологію; формувати громадянську позицію щодо захисту довкілля, любові до рідного краю; виховувати небайдуже ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища.

Діти не тільки здійснили цікаву мандрівку планетою Земля , алей пройшли вікторину «День Землі», а на останок кожен створив свій  малюнок  «Моя планета мрії».

Проведені заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.