Обласний конкурс серед юних читачів "Я - майбутнє Донеччини"

1 трав. 2023
Учениця 4 класу Шилівської філії Сафарова Карина взяла участь у обласному конкурсі серед юних читачів "Я - майбутнє Донеччини"

Учениця 4 класу Шилівської філії Сафарова Карина взяла участь у обласному конкурсі серед юних читачів "Я -  майбутнє Донеччини". Мета та завдання конкурсу: - формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості; - сприяння національно-патріотичному вихованню особистості, ідентифікації з державою і рідним краєм, їх історією, культурою та розвитком; - реалізація дитячої літературної творчості, заохочення дітей та підлітків до створення перших якісних літературних робіт та спонукання їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни та Донецького регіону; - утвердження у свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни та регіону, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; - стимулювання пізнавальної активності й самостійності у дітей та підлітків, спонукання учасників до літературної творчості. Бажаємо їй перемоги!