Конкурс малюнків «Квіти перемоги!».

4 трав. 2023

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги в Шилівській філії пройшов конкурс малюнків «Квіти перемоги!».  Вихованці філії ознайомилися з невеличкою історією про те, що символом пам’яті про жертви Другої світової війни в світі є червоний мак. В Україні здавна кажуть: маки цвітуть там, де була пролита козацька кров. Тому червоний мак не лише європейський, але й український символ скорботи про героїв, загиблих у кровопролитних  війнах. Малюнки дітей передавали почуття подяки та пошани до ветеранів, що захищали нашу Україну та до воїнів ЗСУ, котрі продовжують ціною власного життя виборювати перемогу.