День Матері та День Родини

15 трав. 2023

З нагоди Дня матері та Дня родини для учнів та вихованців Шилівської філії пройшла виховна година, мета якої розширювати і закріплювати знання дітей про сім’ю: її склад, взаємини між членами родини, обов’язки; виховувати любов і повагу до рідних; збагачувати знання дітей про родинні стосунки, реліквії, стимулювати інтерес до історії свого роду. А також пройшов майстер клас "Листівка для матусі".

Возможно, это изображение 1 человек, ребенок и текст Возможно, это изображение 1 человек, учится и текст

Возможно, это изображение 1 человек, учится, детская игрушка и текст Возможно, это изображение 1 человек и текст

Возможно, это изображение 1 человек Возможно, это иллюстрация (1 человек и ребенок)

Возможно, это изображение 6 человек, люди учатся, телевизор и текст