7 –й Глобальний Тиждень безпеки на дорозі

19 трав. 2023

З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму  з 15 по 21 травня в Шилівській філії пройшов  7 –й Глобальний Тиждень  безпеки на дорозі.

Для учнів та вихованців проведено низку тематичних бесід, вікторин, ігор  та  занять, зокрема: єдиний національний  урок  «Безпечна дорога додому» (1-4 класи); урок- зустріч з представником ДПС України «Абетка пішохода» в онлайн режимі,  бесіда «Безпечний  рух – твій вірний друг!»,  відео-урок  «Азбука безпеки на дорозі», інформаційна бесіда «Дотримуйся  правил дорожнього руху», гра-вікторина «Вивчаємо правила дорожнього руху» урок-обережності «Обережно на дорозі», вікторина «Секрети світлофора Моргайка» , веселі руханки .  Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Профілактичні заходи продовжується.  Ми й надалі працюватимемо над тим , щоб  кожний маленький  громадянин усвідомив, що найцінніше, що має людина  – це життя, а  знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах  є запорукою  не тільки власної безпеки,а й безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Посилання на відео:https://www.facebook.com/100025501058489/videos/pcb.1325208225005867/761302619052241

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение 4 человека, ребенок и спальня

Возможно, это изображение текст «t-gwnp-vit @sira_ta яке значення мае зелений сигнал свтлофора? дозволяе nepexid. Η олена долженко наталья сафарова 3 SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA зоя сафарова»