Переможці Всеукраїнського конкурсу "Мандри у світі казок"

19 трав. 2023

20 березня відзначається Всесвітній день казок. Учні початкової школи Гузій Валерія та Харченко Олександр взяли  участь у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок". Казки надихають та окриляють, занурюють у чарівний всесвіт, навчають добру та щирій дружбі, мандрувати казковими світами полюбляють і діти, і дорослі. 16 травня підведено результати цього конкурсу.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дитячо – юнацької творчості «Мандри у світі казок» Харченка Олександра та Гузій Валерію. Зичимо їм творчих злетів та перемог!