Свято Останнього дзвоника у Шилівській філії

31 трав. 2023
Від щирого серця вітаємо усіх зі святом "Останнього дзвоника" та бажаємо нових звершень, мрій та веселого і змістовного літнього відпочинку!

"Останній дзвоник" пролунав для  здобувачів освіти Шилівської філії, сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників  4 класу  і вихованців дошкільної групи та про багато літніх вражень для кожного.

Це свято увібрало в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, гарненькі сукні дівчаток, які були схожі на маленьких принцес, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів.

До теплих привітань приєднались голова Криворізької сільської військової адміністрації Анна Черкашина,  начальник Гуманітарного відділу Криворізької сільської ради Лариса Грибаускас,  староста Шилівського старостинського округу Наталя Тютюнник. Привітання зі святом пролунали  і від завідувачки Шилівської філії  Антоніни Подопригори, яка  привітала батьків, учнів та всіх гостей свята, здійснивши почесну місію нагородження грамотами. Особливо приємно вітати випускників  4 класу та вихованців дошкільної групи, адже протягом всіх років навчання вони активно брали участь у Всеукраїнських конкурсах, у волонтерському русі, робили багато добрих справ.

Тож від щирого серця вітаємо усіх зі святом "Останнього дзвоника" та бажаємо нових звершень,  миру , мрій та веселого і змістовного літнього відпочинку!

Посилання на відео:https://www.facebook.com/100025501058489/videos/pcb.1332058954320794/153867697673109