Міжнародний День захисту дітей

1 черв. 2023
Це свято нагадує про те, що діти в усьому світі потребують нашої допомоги та підтримки, що ми відповідаємо за них і основне наше завдання – допомогти їм бути щасливими та здоровими. Тому у цей день ми бажаємо усім діткам та їх рідним миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту, здійснення усіх найзаповітніших мрій.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. У перший день літа ми традиційно святкуємо Міжнародний День захисту дітей. Це свято нагадує про те, що діти в усьому світі потребують нашої допомоги та підтримки, що ми відповідаємо за них і основне наше завдання – допомогти їм бути щасливими та здоровими. Тому у цей день ми бажаємо  усім  діткам та їх рідним миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту,  здійснення усіх найзаповітніших мрій.

Аби маленькі учасники   нашої школи були задоволені та отримали незабутні враження, педагогічний колектив Шилівської філії створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Тут були різноманітні конкурси, вікторини, ігри, веселі руханки,  пісні та солодощі.

Цього дня тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє і  що вже наступного року усі українські діти зустрічатимуть свято не в підвалах під обстрілами, а у мирній та вільній країні!