День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

4 черв. 2023
Для учнів і вихованців проведена година спілкування «Маленькі янголи, які знищені війною». Дітки виготовили маленьких янголят на знак того,що пам'ять про дітей, які загинули під час війни РФ з Україною, буде завжди жити в серцях.

Вихованці Шилівської філії приєдналися сьогодні,  4 червня 2023 року, до акції вшанування пам’яті загиблих дітей. Для учнів і вихованців  проведена година спілкування «Маленькі янголи, які знищені війною».  Дітки виготовили маленьких янголят на знак того,що пам'ять про дітей, які загинули  під час війни РФ з Україною, буде завжди жити в серцях.  Розмістили янголят на глобусі з закликом до усього світу: «Встаньте на захист невинних, не допустіть наступних жертв! Діти України мають право на життя!»

Посилання на відео:https://www.facebook.com/100025501058489/videos/793414038817980/