День батька

18 черв. 2023

Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття.

Для українців День батька 2023 має особливе значення,адже сьогодні багато наших тат ризикують власним життям на передовій заради світлого майбутнього своїх дітей. Для вихованців Шилівської філії проведено захід до дня батька "Батькові скарби або секрети татуся" , метою якого є збагатити внутрішній світ дитини позитивними емоціями, створювати умови для виявлення дітьми емоційної чутливості до стану рідних та близьких, вчити поважати батька і знайти його найкращі якості.

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу.  У цей День, як і в кожен інший, ми приєднуємося до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди! З Днем батька Вас, дорогі наші татусі!

Возможно, это изображение 1 человек, ребенок, борода и косы

Возможно, это изображение 2 человека