Всеукраїнський Олімпійський день-2023

23 черв. 2023
Вихованці Шилівської філії доєдналися до проведення Всеукраїнського Олімпійського дня.

Україна є спортивною державою, а Олімпійський день щорічно об’єднує сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя у різних куточках як України, так і всього світу.

Другий рік поспіль Україна виборює своє право на мирне життя, незалежність в умовах жорстокої невиправданої агресії росії. Але у цих важких умовах ми зрозуміли те, що українці є повноправними та рівними членами європейської родини, частиною світової сім’ї.

Вихованці Шилівської філії доєдналися до  проведення Всеукраїнського Олімпійського дня. Заходи спортивно-пізнавального характеру проходили у термін із 20 травня до 23 червня 2023 року. . Упродовж травня – червня 2023 року проведено виховну годину у 1-4 класах «Здоров’я і спорт», Весело та цікаво пройшли спортивні розваги молодших школярів у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух - це здорово!», Веселі руханки  та  олімпійський урок здоров’я «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі» дали змогу маленьким українцям усвідомити значущість занять фізичною культурою та пропаганда здорового способу життя. Головна мета заходу – розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.