День Незалежності України.

24 серп. 2023
День Незалежності – це одне з найважливіших свят для українців. Акт проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Щороку 24 серпня ми відзначаємо найбільше свято нашої держави – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

День Незалежності – це одне з найважливіших свят для українців. З цієї нагоди для учнів і вихованців Шилівської філії пройшла година спілкування на тему «Щоб у серці жила Батьківщина: до Дня Незалежності України». https://www.youtube.com/watch?v=v0s4XRF5TsI

А також учні взяли участь у

вікторині «Державні символи України» (тисніть тут).

Вікторині «Мандруємо Україною: природні та рукотворні дива» (тисніть тут).

Вікторина «Видатні українці: слава та совість нашого народу» (тисніть тут).

Захід спрямовано на виховання у дітей патріотичних почуттів, поваги до державних символів і любові до України.