Літня школа майбутніх першокласників

10 серп. 2023
У Шилівській філії розпочала роботу літня школа майбутніх першокласників

У Шилівській філії розпочала роботу літня школа майбутніх першокласників. Діти віком 5-6 років зможуть готуватися до школи за комплексною програмою – вчитися писати, читати, лічити, розвивати мовлення, а також логіку і пам’ять, абстрактне мислення, ритміку тощо. Практичний психолог Подопригора А.І проведе для дошкільнят соціалізацію і психологічну підготовку.

Вихователь Подопригора А.І.провела інтегроване заняття з математики "Велике і маленьке. Цифра 9"

Вихователь Тютюнник Г.С. провела заняття "Хто де живе" (розвиток моторики рук у дошкільнят)

Вихователь Кабаєва Л.І. провелазаняття з навчання грамоти "Кольоровий світ" Квітка - семицвітка, назви кольрів, пори року.