ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС "ДО 32-ї Річниці Незалежності України "

24 серп. 2023
День Незалежності України - це святкування національної гордості та державності. Це день, коли український народ заявляє про своє право на вільне й мирне майбутнє. Цей день є символом єдності, патріотизму, та незламної духовності, яка зростає із кожним роком.

Вихованці Шилівської філії взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому творчому конкурсі

«До 32-ї річниці Дня Незалежності України».

МЕТА І ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

·  Виявлення і розкриття талантів, підтримка їх творчої діяльності;

·  Формування високої індивідуальної мистецької культури, популяризація серед дітей та молоді змістовного культурного дозвілля;

·  Виховання любові до української  культури та мистецтва;

·  Поглиблення знань про традиції нашого народу;

·  Залучення українців до збереження національних традицій;

·  Популяризація творчості людей різного віку.

День Незалежності України - це святкування національної гордості та державності. Це день, коли український народ  заявляє про своє право на вільне й мирне майбутнє. Цей день є символом єдності, патріотизму, та незламної духовності, яка зростає із кожним роком.