День пам’яті загиблих захисників України

29 серп. 2023

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність.

Учні та вихованці Шилівської філії вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні згадали і про випускників Шилівської школи  Соловйова Віктора Васильовича та Соловйова Миколу Сергійовича, які віддали своє життя, боронили кордони України, захищали наш суверенітет, нашу територіальну цілісність.

Не забуваймо про подвиги наших Героїв, шануймо пам'ять українських синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі. Не забуваємо про наш головний обов’язок – нести крізь історію України історію наших героїв. Захід було завершено спільним виконанням державного гімну України.

Вічна пам'ять та вічна шана Героям!

Пам'ятаємо кожного!...

Герої не вмирають...