Презентаційна сесія «Виховні наративи Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України»

25 серп. 2023
25 серпня 2023 року в онлайн форматі відбулася презентаційна сесія «Виховні наративи Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», яка організована відділом національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у якій взяли участь і педагоги Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти».

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

25 серпня 2023 року в онлайн форматі відбулася презентаційна сесія «Виховні наративи Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», яка організована відділом національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у якій взяли участь і педагоги Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти». Спікери цього заходу поділилися досвідом, власними напрацюваннями із зазначених тем.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв України, наших найкращих громадян, які боронили кордони України, захищали наш суверенітет, нашу територіальну цілісність.

Вони загинули заради нашого майбутнього, майбутнього наших дітей, онуків.

Не забуваймо про подвиги наших Героїв, шануймо пам'ять українських синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі. Не забуваємо про наш головний обов’язок – нести крізь історію України історію наших героїв.