День Знань

1 вер. 2023
1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднає педагогів, батьків, учнів у дружню шкільну родину.

У Шилівській філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.
   У цей день другий рік поспіль учні зустрічаються не на шкільному  подвір'ї, а в онлайн просторі. І знову наповнився простір  веселими мелодіями, дитячим щебетанням, посмішками дітвори.
   День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.
    Голосно звучала урочиста музика,звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка.  До свята долучилися  начальник Гуманітарного відділу Криворізької сільської ради  Лариса Грибаускас, яка  тепло привітала педагогів та діточок Шилівської філії та завідувач філії Антоніна Подопригора привітала усіх присутніх з успішним початком навчального року,а  також вона подякувала тим, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми.  Настрій учням піднімали веселі руханки та цікаві ігри. Діти радо приймали участь у  них.

День знань – справжнє  свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.