День визволення Донбасу від фашистських загарбників

8 вер. 2023
Цього дня ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.

Сьогодні, 8 вересня, Донеччина відзначає День визволення від фашистських загарбників. Цього дня ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.

Для учнів Шилівської філії пройшла виховна година «Рокам ніколи пам’яті не стерти», під час якої учні ознайомилися із історичними фактами про ті події та вшанували пам'ять про тих, хто віддав життя за свободу і незалежність нашого краю.

Сьогодні ми знову боремося за незалежність і свободу нашої Батьківщини. І ми напевно знаємо, що скоро в історії України з’явиться ще одна визначна дата – День визволення від рашистських загарбників!

Вшануймо світлу пам’ять усіх полеглих у боротьбі за визволення рідного краю, тих, хто у тилу наближав перемогу над фашистськими загарбниками!

Усім ветеранам, свідкам тієї жахливої війни – низький уклін і побажання міцного здоров’я та якнайшвидшого миру.