Олімпійський урок

11 вер. 2023
У Шилівській філії у рамках Олімпійського тижня, який проходить під гаслом «Здорова нація – міцна країна», для учнів 1-4 класів проведена виховна година «Ми юні олімпійці. Історія та сучасність»,

З метою популяризувати спорт, виховувати молодь, громадян на олімпійських цінностях, виховувати нашу націю дати можливість дітям більше дізнатися про улюблені види спорту, відомих українських атлетів та розвиток олімпійського руху в нашій країні й світі у Шилівській філії у рамках Олімпійського  тижня, який  проходить під гаслом «Здорова нація – міцна країна», для учнів 1-4 класів проведена виховна година «Ми юні олімпійці. Історія та сучасність», а також вихованці і взяли участь у фото челенджі  «Рух – це життя. Він зміцнює здоров’я».