Єдиний урок з безпеки

19 вер. 2023
Для учнів Шилівської філії Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти"пройшов "Єдиний урок з безпеки". Проводила зустріч провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області лейтенант служби цивільного захисту Кущ Г.М.

19 вересня 2023 року для учнів  Шилівської філії Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Криворізької сільської ради  пройшов "Єдиний урок з безпеки". Проводила зустріч   провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління ГУ ДСНС України  у Донецькій області лейтенант служби цивільного захисту Кущ Г.М.  Під час зустрічі учні та вчителі мали змогу вивчити основні правила поведінки  та дії  під час  сигналу "Повітряна тривога" та правила поводження з вибухонебезпечними  предметами.