День захисників та захисниць України

1 жовт. 2023
З метою виховання бойового духу, патріотичних почуттів, для вихованців Шилівської філії пройшла виховна година «Козацькому роду нема переводу», під час якої педагоги познайомили учнів з історією Дня захисників і захисниць України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу країну.

Українські захисники та захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь, воїнів різних країн – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність.

З метою виховання бойового духу, патріотичних почуттів, для вихованців Шилівської філії пройшла виховна година «Козацькому роду нема переводу», під час якої педагоги  познайомили учнів з історією Дня захисників і захисниць України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу країну.

Невід’ємною складовою історії нашого народу залишається Доба козаччини. З метою виховання розвитку спритності та витривалості школярів проведено руханку «Гопачок». Серед учнівської спільноти 1-4 класів пройшов конкурс смайликів. Діти проявили неабиякий інтерес до історичної і  культурної спадщини України та традицій і звичаїв українського народу.  А також доєдналися до загальнообласного уроку звитяги «Герої рідного краю».

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і Перемоги! Дякуємо вам, дорогі захисники і захисниці, за можливість жити й працювати під мирним небом. Миру вам всім, любові і добра! Низький уклін вам до землі!