Свято підбиття підсумків обласного конкурсу серед юних читачів «Я – майбутнє Донеччини» -2023

2 лист. 2023
02 листопада 2023 року відбулося Свято підбиття підсумків обласного конкурсу серед юних читачів «Я – майбутнє Донеччини» - 2023

Учні 8-9 класів ОЗО"Добропільський ліцей Криворізької сільської ради"разом із вчителем української мови та літератури Л.І.Кабаєвою взяли участь у Святі підбиття підсумків обласного конкурсу серед юних читачів «Я – майбутнє Донеччини», яке відбулося в онлайн-форматі  02 листопада 2023 року .

Під час свята учасники конкурсу презентували свої твори. А потім було нагородження переможців.  Заступник директора Донецької обласної бібліотеки Лілія Козінченко оголосила імена переможців цього конкурсу. Дипломом ІІІ ступеня нагороджена випускниця Шилівської філії Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти" Сафарова Карина ( нині учениця 5 класу Добропільського ліцею)в номінації «Моя мрія». На святі презентували збірку кращих творів учасників конкурсу.

А далі відбулася зустріч з відомим дитячим письменником Сашком Дерманським. Спілкування пройшло у теплій і невимушеній обстановці, в дружній атмосфері легкого і приємного спілкування. Час швидко плинув, а так не хотілося прощатися. Але конкурси не закінчуються, тому ми з впевненістю знаємо, що неодмінно повернемося сюди ще у 2024 році. А нашій переможниці Сафаровій Карині  ми бажаємо нових творчих злетів!