«Святий Миколай носить форму ЗСУ»

6 груд. 2023
День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників та захисниць рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України та День Святого Миколая - – найочікуваніше свято для дітей.

6 грудня 2023 року об’єднало два свята: День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників  та захисниць рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України та День Святого Миколая -  – найочікуваніше свято для дітей. До свята учні та  вихованці дитячого садочка  Шилівської філії готувалися ретельно. Малювали малюнки, робили аплікації, писали листи Святому Миколаю, у якому просили миру для всіх українців, а також готували вітання для наших захисників та захисниць.

Для усіх учасників навчально – виховного процесу Шилівської філії пройшов цікавий виховний захід «Святий Миколай носить форму ЗСУ», під час якого діти співали веселих пісень, грали в захоплюючі ігри, танцювали, читали листа від Святого Миколая. Під час свята діти вітали наших захисників  та захисниць, бажали їм міцного здоров’я та непереможної сили, а також вшанували тих воїнів, які ціною власного життя виборювали для нас усіх перемогу.
        День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.  У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. А Святий Миколай нехай принесе у кожну домівку мир, злагоду та безмежну любов до рідної землі.