Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січ. 2024
Для учнів Шилівської філії проведено виховну годину «Голоси минулого: пам’ять про Голокост», під час якої згадали про жертви найжорстокішого масового геноциду усіх часів

Напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який щорічно відзначається 27 січня, для учнів Шилівської філії  проведено виховну годину «Голоси минулого: пам’ять про Голокост», під час якої згадали про  жертви найжорстокішого масового геноциду усіх часів і засвідчили прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами насилля. Сьогодні усі ми протистоїмо всесвітньому злу, боронячи право на свободу. Бережемо пам’ять про події 1945 року для поширення правди про геноцид. Пам’ятаймо та згадуймо мільйони жертв Голокосту.