День пам’яті героїв Крут.

29 січ. 2024
У Шилівській філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» пройшов урок пам'яті: «Коли стають до зброї діти…», на яких учні обговорювали ту страшну подію, та героїчний подвиг молодих хлопців.

З метою вшанування пам'яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров'ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху 29 січня , у Шилівській філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» пройшов урок пам'яті: «Коли стають до зброї діти…», на яких учні обговорювали ту страшну подію, та героїчний подвиг молодих хлопців. Провели паралель між тими подіями, та подіями які зараз відбуваються у нас в країні. Вшанували пам’ять випускників нашої школи Соловйова Миколи, Соловйова Віктора, Мельника Владислава , які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.