День єднання

16 лют. 2024

Учні  та вихованці Шилівської філії 16 лютого 2024року  третє відзначають День єднання. У цей день усі українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами.  Так у учнів початкової ланки ранкове коло розпочалося із виконання Гімну України, потім діти переглянули презентацію і познайомились з історією свята. Також вшанували воїнів, які поклали життя за наше майбутнє,хвилиною мовчання. Учні об'єднували різні куточки України, відповідаючи на питання вікторини.