21 лют. 2024

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це стало традицією і в нашому освітньому закладі. Ось і цього року для учнів початкових класів та дошкільнят Шилівської філії проведено низку цікавих та пізнавальних заходів. Діти із задоволенням взяли участь у челенджі  «Звучи, прекрасна наша мово!», а також для них пройшла виховна година «Шануйте і любіть рідну мову!»
   «Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як житиме в ній», - писав Олесь Гончар. Нехай рідне слово завжди бринить у дитячих серцях, а яскраві спогади про сьогоднішній день залишаються в пам'яті.