Вечір зустрічі випускників

6 лют. 2018
Щороку Шилівська ЗОШ І –ІІІ ст. гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Цей вечір - радісне свято зустрічі зі школою, свято спогадів, свято вдячності випускників, які закінчили школу 30,20,10 років назад.

Щороку  Шилівська ЗОШ І –ІІІ ст. гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.  Цей вечір - радісне свято зустрічі зі школою, свято спогадів, свято вдячності випускників, які закінчили школу 30,20,10  років назад. У залі зібралися випускники різних поколінь,були присутні також і старші наставники – Клекоцюк Т.А., Батицький С.М.,Середня О.О.

Отже, вечір шкільних друзів розпочався. Зі словом привітання до присутніх звернулася директор школи  Шевкун Алла Іванівна. Слухаючи її виступ випускники відчували, що знову до рідної школи їх привели спогади про дитинство, про ті незабутні найщасливіші, найпрекрасніші, безтурботні, незабутні роки шкільного життя.

Наша школа - це наша історія. У ній працює  дружна  педагогічна родина. Цього вечора в залі присутні вчителі, які навчали сьогоднішніх випускників. Пригадались перші вчителі, класні керівники. Щиру вдячність за все добро своїм наставникам висловлювали випускники не лише теплими словами, а й квітами.

На жаль не всіх змогла зібрати рідна школа цього святкового вечора. І всі присутні в залі, схиливши низько голови вшанували хвилиною мовчання вчителів та учнів, яких уже немає серед нас.

Дуже швидко плине час. Щорічно від шкільного берега дитинства у далеку дорогу життя вирушають випускники школи.

Школа пишається своїми випускниками серед яких є талановиті лікарі та вчителі, робітники та бізнесмени, працівники культури, транспорту, зв'язку... А головне те, що стали вони хорошими людьми, виховують гарних щасливих дітей, не забувають дороги до рідної школи.

І цього вечора зі спогадами, словами вдячності вчителям, бажанням висловитись, до присутніх зверталися випускники різних років.

Під знайому мелодію шкільного вальсу закружляли  випускники-одинадцятикласники і нагадали присутнім про чисте кохання зі шкільної парти, про дружбу,яка поєднала їх на все життя.

Зворушлива мелодія дзвоника супроводжує випускників протягом багатьох років. Цього вечора золота симфонія шкільного дзвінка пролунала у виконанні випускника Яцишина Максима та першокласниці Вискребець Маргарити. Ця мелодія завжди лунатиме у душах випускників, як відгомін їхнього дитинства, у яке неможливо знову повернутись.

Учасники художньої самодіяльності, під керівництвом педагога –організатора Блашнікової Д.С., подарували присутнім святковий концерт,а ведучі  Ємець Віра та Блашнікова О.Ф. підтримували святкову атмосферу та гарний настрій у залі протягом усього вечора.

Завершила свято-зустріч директор школи  Шевкун А.І.  Вона побажала випускникам доброго здоров’я,успіхів,миру,веселих зустрічей з однокласниками і наголосила, що вони є завжди бажаними гостями у рідній школі.

Після завершення урочистої частини гості – випускники зробили світлини на добру згадку про цей незабутній вечір.

Літа мов ріки, веснами пливуть,

Їм вороття не буде більш ніколи

Торуючи у завтра світлий путь,

Не забувай ніде своєї школи.