День захисту дітей у Шилівській ЗОШ

1 черв. 2018
1 червня - Міжнародний день захисту дітей Ось ми і дочекались літа, Перше червня – ваша втіха. Бо цей день у всьому світі, Приурочили вам, діти!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.  Саме в дітях продовження роду людського й здійснення  мрій і сподівань на краще.  Ми маємо захистити дітей від життєвих негараздів, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними, прославляли свої родини і рідний край.

Сьогодні, 1 червня у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили Міжнародний день захисту дітей. На свято завітала заступник голови Добропільської районної ради  Стрепоченко Ірина Петрівна. Вона привітала дітей зі святом, побажала ,щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

До привітань долучилися директор школи Шевкун А.І., вчителі, батьки,гості. Святковий настрій панував увесь день. Діти із задоволенням переглянули відеопрезентації, приймали активну участь в іграх та розважальних  конкурсах , а в нагороду отримали солодкі подарунки. Юні учасники продемонстрували високий рівень артистизму, оригінальність, згуртованість і командний дух. Це свято подарувало малечі багато радості,посмішок, гарних вражень. Усі були  щасливі та задоволені, у залі панувала тепла атмосфера добра і любові.

Бажаємо усім дітям дитинства щасливого,сонечка манливого, радості в житті та удачі на путі!